Değerli velimiz değerli öğrencimiz ;

HOŞGELDİNİZ . . . !

" KÜTAHYA BELEDİYESİ SOSYAL TESİSLERİ " bünyesindeki " GÜZELYURT ÖĞRENCİ KÖYÜ EVLERİ " belediyemiz tarafından işletilmek üzere tarafımıza verilmiştir.

Burası çok ama çok güzel, anlatmak imkansız görmek gerekir. Doğal güzelliğiyle, tesisleriyle, Kütahya'nın incisi desek abartmış olmayız. Burada yaşarken kendinizi sıradan bir evde değil, bir ormandaki tatil köyünde kalıyor gibi hissedeceksiniz. Dilerseniz havuzbaşında, dilerseniz cafe-restoranında her türlü yiyecek ve içeceğinizi bulabileceksiniz. Dilerseniz basketbol, dilerseniz futbol oynayabileceksiniz, dilerseniz fitness salonunda spor yapacaksınız. Bu özelliklerinden dolayı tesislerimize "Güzelyurt Öğrenci Köyü" adını koymayı uygun bulduk.

Başarı bir tesadüf değildir . . . ! Öğrencilerin yeteneklerini ortaya koyması ile birlikte, yaşam alanlarının sağlıklı koşullarda, kaliteli konforlu ve güvenli bir aile ortamının sağlanması ile oluşur. Bu durumda önemli olan yaşanılması muhtemel zorlukları öğrencilerin rahatlıkla aşmalarına yardımcı olmak, ilgi ve seçimlerine dayalı sosyal bir çevrede; en doğrusunu ve en güzelini onlara sunmak bizim en büyük mutluluğumuz ve gerçek hedefimizdir.

Modern işletme anlayışıyla hizmette kaliteyi baz alarak öğrencilerimizin yaşam kalitesini arttırıyor, rahat ve nezih bir öğrencilik hayatı sunuyoruz ...
Değerli genç kardeşim UNUTMAYALIM !!!
Ne kadar çok okursak o kadar çok öğrenir ve güç kazanırız, yaşamımızın denetiminide kendi ellerimize almış oluruz. Başarılı ve kariyerli gelecek hazırlanması sırasında ailelerimizin bizlere verdikleri emek ve imkanları aklımızdan çıkarmayalım. Bu yüzden " geçmiş için saygıyı, gelecek için çalışmayı " hiç terk etmeyelim.

Geleceğiniz aydınlık olsun. Kalın sağlıcakla ....... Buluşmak ve görüşmek üzere .....

KONFORLU, SAĞLIKLI, GÜVENLİ VE MUTLU BİR YAŞAM ....
     
 
 
Bu site içerisinde yer alan görsel içerik ve yazılı materyaller Guzelyurt Öğrenci Köyü Yönetimi'ne aittir.İzinsiz kullanılamaz.
Kaynak gösterilerek iktibas edilemez.
Her hakkı saklıdır. 2011 ©
tasarım ve uygulama: kütahya grafik
Güzel yurt Öğrenci Köyü Adres: 30 Ağustos Mahallesi Eski Azot Sitesi
Telefon: 0 274 216 05 55 Faks: 0 274 216 61 71
Email: bengisultd@hotmail.com
www.guzelyurtogrencikoyu.com