Makina, inşaat, mühendislik hizmetleri ve kuyumculuk alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz ortakları 2007 yılında Bengisu Güvenlik, Temizlik, İnşaat ve Turizm Limited Şirketini kurarak nitelikli konaklama noktasında yatırım kararı almıştır.

Bengisu ailesi olarak Belediye Sosyal Tesisleri bünyesindeki 104 daireyi kiralayıp, dairelerdeki yenileme ve çevre düzenleme işlemlerinden sonra sizlerin hizmetine sunduk. Siz değerli öğrencilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve değerli velilerimizin gönül rahatlığıyla evlatlarını bırakabilmesi için güvenli, huzurlu, konforlu, doğayla baş başa bir ortam hazırladık. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir anlayışı içinde, öğrencilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda her dönem kendimizi yeniliyor, daha iyi hizmet vermenin, başarıya giden yolun en önemli adımı olan yaşam kalitesi yüksek alanlar sunmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
     
 
 
Bu site içerisinde yer alan görsel içerik ve yazılı materyaller Guzelyurt Öğrenci Köyü Yönetimi'ne aittir.İzinsiz kullanılamaz.
Kaynak gösterilerek iktibas edilemez.
Her hakkı saklıdır. 2011 ©
tasarım ve uygulama: kütahya grafik
Güzel yurt Öğrenci Köyü Adres: 30 Ağustos Mahallesi Eski Azot Sitesi
Telefon: 0 274 216 05 55 Faks: 0 274 216 61 71
Email: bengisultd@hotmail.com
www.guzelyurtogrencikoyu.com