Spor Salonu

Öğrencilerimizin spor ihtiyaçlarını giderebilmesi için, gerekli tüm donanımlarla modernize edilmiş, arkadaşları ile hoş vakit geçirebilecekleri özel spor imkanlarımız vardır.

Öğrencilerimiz kendileri için uygun spor türünü imkanlarımız dahilinde rahatça yapabileceklerdir.
 
Basketbol Sahası

Arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebileceğiniz, turnuvalara katılabileceğiniz, basketbol sahamızda spor yapmanın keyfine doyamayacaksınız.
 
Halı Saha

Arkadaşlarınızla maçlar tertip edip, turnuvalara katılabileceğiniz, hoşça vakit geçirebileceğiniz eşsiz bu mekanda futbola doyamayacaksınız.
 
Havuzbaşı

Güzel havalarda saat 07:00 - 24:00 arası hizmet veren havuzbaşında kahvaltı, tabldot, A La Corte , farklı yiyecek ve içecek seçeneklerinin bulunduğu eşsiz bir dinlenme ve sohbet köşesidir.
 
Kafe & Restaurant

Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinizi faklı yiyecek ve içecek seçeneklerini keyif içerisinde yemek ve içmek mümkündür. Güzel havalarda ise havuzbaşı tercih edilir.
 
Misafirhane

Gelen misafirlerinizin konaklayabileceği tesislerimizin hemen yanıbaşındaki güvenli, konforlu misafirhanemiz.
 
Apart Daire ve Odalarımız

Tesislerimiz bünyesinde 56 tane daire bulunmaktadır. Bunlardan 30 tanesi (2+1) şeklinde 2009-2010 yılı için yenilenen apartlarımızda ise stüdyo tipi (1+1) dairelerimizle hizmetinizdeyiz. Bir öğrencinin ihtiyacı olan herşeyi bir araya toparlayarak, tüm odalar eşit standartlarda ve ev sıcaklığını aratmayacak şekilde tasarlanmış ve öğrencilerimizin rahatı için özenle hazırlanmıştır. Mutfak, banyo, wc, salon ortak yaşam alanıdır. (Odalarımız 1 , 2 ve 3 kişiliktir) Elektrik - su ve doğalgaz giderleri işletmemiz tarafından karşılanmaktadır.2009-2010 öğretim döneminde sizlere tamamen yeni, ilk defa sizin kullanacağınız stüdyo tipi apartlarımızla hizmet vereceğiz.
 
Kiralık Eşyasız Dairelerimiz

Tesislerimiz bünyesindeki 48 dairemiz 2+1 olup, doğalgaz kombi sistemlidir. Elektrik - su ve doğalgaz giderleri kiracımız tarafından karşılanmaktadır.
 
     
 
 
Bu site içerisinde yer alan görsel içerik ve yazılı materyaller Guzelyurt Öğrenci Köyü Yönetimi'ne aittir.İzinsiz kullanılamaz.
Kaynak gösterilerek iktibas edilemez.
Her hakkı saklıdır. 2011 ©
tasarım ve uygulama: kütahya grafik
Güzel yurt Öğrenci Köyü Adres: 30 Ağustos Mahallesi Eski Azot Sitesi
Telefon: 0 274 216 05 55 Faks: 0 274 216 61 71
Email: bengisultd@hotmail.com
www.guzelyurtogrencikoyu.com